wz
Nová hasičská zbrojnice

zpět na - hasičská zbrojnice

zpět na hlavní stránku

Práce na velké hasičské zbrojnici byly započaty v září roku 2004, kdy byla odkoupena část budovy i s pozemkem. Hlavním důvodem pro úpravu části budovy na novou hasičskou zbrojnici bylo to, že neexistovalo parkovací místo pro cisternovou automobilovou stříkačku CAS 24, které by patřilo jednotce. Do doby než byla budova upravena pro účely jednotky musela CAS 24 parkovat na mnoha různých místech včetně statku. Nová hasičská zbrojnice tvoří hlavní pilýř zázemí jednotky. Je v ní umístěna většina vybavení potřebného pro chod jednotky a také je zde prováděna většina školení jednotky. Samotná budova je tvořena místnostmi špinavé šatny (zde mají hasiči uloženy

Na místní poměry budova dokonale vyhovuje potřebám jednotky a díky své lokalizaci v obci může jednotka vyrazit k zásahu do několika málo minut. Protože tato nová budova stojí naproti staré hasičské zbrojnici můžou si členové během služby kdykoliv zkrátit dlouhou chvíli cvičením v blízké posilovně.
své zásahové oděvy),čisté šatny, sprchovými kouty s prádelnou, místností pro údržbu prostředků CHTS, kanceláří velitele jednotky a denní místností s televizorem určenou pro odpočinek čelnů. Budova má samozřejmě také vlastní WC.
další fotografie objektu naleznete v sekci galerie